Każda konsultantka Avon zna i docenia wartość katalogu Avon oraz katalogu Focus. Oba są niezbędnymi narzędziami dla każdego przedstawiciela firmy Avon, ale służą różnym celom i spełniają różne funkcje. Zrozumienie różnic między tymi dwoma broszurami jest kluczowe dla efektywnego zarządzania biznesem jako konsultantka Avon.

Katalog Avon

Katalog Avon, z którym najczęściej spotykają się klienci, jest pełen najnowszych produktów firmy – od kosmetyków po biżuterię i odzież. To właśnie w katalogu Avon klienci przeglądają asortyment firmy i dokonują wyboru produktów do zakupu. Ceny podane w katalogu są cenami katalogowymi, bez dodatkowych promocji. Katalog Avon to więc narzędzie sprzedażowe, które pomaga konsultantkom w prezentacji asortymentu i cennika firmy Avon.

Katalog Focus

Z drugiej strony, Katalog Focus to broszura przeznaczona wyłącznie dla zarejestrowanych konsultantek Avon. Ten katalog zawiera informacje na temat najnowszych promocji, dodatkowych profitów, dostępnych próbek produktów, materiałów promocyjnych i wyższych rabatów. Te specjalne oferty są dostępne tylko dla konsultantek, co pozwala im na lepsze zarządzanie biznesem i zwiększanie zysków.

Ważne jest, aby pamiętać, że choć oba katalogi są kluczowymi narzędziami w pracy konsultantki Avon, spełniają one różne funkcje. Katalog Avon jest narzędziem do prezentacji produktów klientom i generowania sprzedaży, podczas gdy Katalog Focus to narzędzie, które pomaga konsultantkom zoptymalizować ich działalność, oferując informacje na temat promocji, rabatów i profitów dostępnych tylko dla nich.

Podsumowując, katalog Avon i katalog Focus są obie niezbędne, ale służą różnym celom. Rozumienie ich różnic pozwoli konsultantce lepiej zarządzać swoją działalnością i skuteczniej wykorzystywać narzędzia, które firma Avon oferuje dla swoich przedstawicieli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *